flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Участь у тренінгу "Застосування системи оцінювання роботи суду та проведення опитувань громадян"

15 квітня 2019, 16:45

У співпраці з представниками судів Херсонської області відбувся тренінг «Застосування системи оцінювання роботи суду та проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень за методологією карток громадського звітування «КГЗ».

 

 12 квітня 2019 року у приміщенні Херсонського апеляційного суду відбувся тренінг «Застосування системи оцінювання роботи суду та проведення опитувань громадян-учасників судових проваджень за методологією карток громадського звітування «КГЗ».

 Від Чаплинського районного суду Херсонської області участь у тренінгу взяла керівник апарату Оксана Байбуза.

Зі вступним словом виступив голова Херсонського апеляційного суду Олександр Коровайко, наголосивши на плідній співпраці із представниками ГО «Запорізька правозахисна група». Крім того, очільник апеляційної інстанції повідомив, що проведення тренінгів надасть змогу представникам судів області та інтерв’юерам скоординувати свою роботу для спільного виконання завдання в частині проведення якісного та повного опитування учасників судових проваджень.

 Заступник керівника апарату Херсонського апеляційного суду Вікторія Дягілева наголосила на тому, що під час оцінювання роботи суду необхідно керуватися Системою оцінювання роботи суду: стандарти, критерії, показники та методи, яка розроблена та рекомендована робочою групою з розробки системи оцінювання якості роботи суду за підтримки проекту USAID «Справедливе правосуддя» та затверджена Радою суддів України.

Координатор ГО «Запорізька правозахисна група» Наталя Богомолова звернула увагу представників судів на те, що будь-яке опитування громадян-учасників процесу не проводиться за відсутності розпорядчого документу щодо проведення такого опитування. Разом з цим,  анкетування необхідно проводити з метою визначення рівня задоволеності громадян судом, визначення конкретних напрямів вдосконалення умов перебування громадян у суді, зміцнення їхньої довіри до суду тощо.

Наприкінці тренінгу учасники мали змогу поспілкуватися між собою та обмінятися досвідом щодо проведення опитування у судах.

 

Керівник апарату                                                                           О.А.Байбуза