flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Режим роботи суду під час виборчого процесу (другого туру) чергових виборів Президента України

18 квітня 2019, 16:06

Режим роботи суду під час виборчого процесу (другого туру) чергових виборів Президента України

До уваги громадян!

У зв’язку з виборчим процесом (другого туру) чергових виборів Президента України,відповідно до наказів голови суду та керівника апарату суду №02-02/18,№02-02/19 від 17.04.2019 року в Чаплинському районному суді Херсонської області  20 та 21 квітня 2019 року встановлено чергування суддів та працівників апарату суду.

Режим роботи суду 20 квітня 2019 року з 09-00 години до 16-00 години.

Режим роботи суду 21  квітня 2019 року з 08-00 години до 20-00 години.

Контактні телефони:

(05538) 2-12-77, 2-12-74

Також нагадуємо!

Адміністративний позов про уточнення списку виборців може бути подано до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Особливості провадження у справах щодо уточнення списку виборців врегульовані статтею 274 Кодексу адміністративного судочинства України.

Право звернутися з адміністративним позовом про уточнення списку виборців, у тому числі про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, має кожен, хто має право голосу на відповідних виборах або референдумі.

Адміністративні справи щодо уточнення списку виборців розглядає місцевий загальний суд як адміністративний суд за місцезнаходженням відповідної комісії.

Позовна заява про уточнення списку виборців подається до адміністративного суду без сплати судового збору. Позовну заяву може бути подано не пізніш як за два дні до дня голосування. Суд при розгляді цього позову звертається до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців із запитом щодо уточнення відомостей про виборця.

Суд вирішує адміністративні справи щодо уточнення списку виборців у дводенний строк після надходження позовної заяви, але не пізніше ніж за два дні до дня голосування, а якщо позовна заява надійшла за два дні до дня голосування, - невідкладно.

Рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців виконуються негайно. Оскарження рішення адміністративного суду щодо внесення змін у списки виборців не перешкоджає його виконанню.

Рішення суду про внесення змін до списку виборців не пізніш як за п’ять днів до дня голосування подається виборцем до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців або до відповідної дільничної виборчої комісії для негайного направлення до такого органу, а пізніше цього строку - до дільничної виборчої комісії.

Прес-служба суду