flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Сфера дії статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод

21 квітня 2019, 15:54

19 квітня 2019 року в місті Одесі місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України  проведено семінар для суддів місцевих судів  на тему: “Особливості застосування ст. 8 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, її значення”.

Заступник директора Одеського регіонального відділення Тетяна Золотнікова привітала учасників і представила викладачів – суддю, заступника голови Одеського окружного адміністративного суду, кандидата юридичних наук Еллу Катаєву і суддів цього ж суду Оксану Бойко та Людмилу Юхтенко.

Під час семінару тренери проаналізували  з учасниками сферу дії та алгоритм встановлення порушеного права за ст. 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, обговорили  застосування ст. 8 Конвенції  у справах, пов’язаних із навколишнім середовищем.

Слід зазначити, що опрацювання кожного модуля супроводжувалося виконанням практичних завдань,  дискусіями, переглядом відео, ситуативними задачами та активною роботою в малих групах.

Участь в семінарі від  Чаплинського районного суду Херсонської області взяла голова суду Пилипенко Ірина.

За матеріалами НШСУ: http://www.nsj.gov.ua/ua/news/sfera-dii-statti-8-konventsii-pro-zahist-prav-ludini-i-osnovopolojnih-svobod/